STOWARZYSZENIE SPADKOBIERCÓW
POLSKICH KOMBATANTÓW
II WOJNY ŚWIATOWEJ

WŁADZE

This page created Listopad 28th 2014

1. Zarząd Główny

 a) Prezydium ZG:

 

czlonkowie-Malgorzata-Kitlinska-Kowalczyk_

Prezes ZG Małgorzata Kitlińska-Kowalczyk

 

czlonkowie-Agnieszka-Halicka_

V-ce Prezes Agnieszka Halicka

 

czlonkowie-Magdalena-Jasinska-Pierog_

V-ce Prezes Magdalena Jasińska-Pieróg

 

 

czlonkowie-Michal-Sabadach_

V-ce Prezes Michał Sabadach

 

Sekretarz

Piotr Prejbisz

Skarbnik

Ryszard Potęga

Członkowie Prezydium ZG

Alina Nowacka, Jan Gazarkiewicz, Tadeusz Kowalczyk, Tadeusz Sikorski, Adam Korzeniewski, Marek Zatorski

 

b) Członkowie ZG:

Daniela Pachnicka, Malwina Grabowska, Małgorzata Duda-Kozera, Joanna Kowalewska, Ilona Mączka, Teresa Szczygłowska, Maria Kowalewska, Tadeusz Antonik, Jan Gryta, Bartłomiej Ciszewski, Janusz Krugły, Tadeusz Martusewicz, Przemysław Maślanka, Tadeusz Matusiak, Bolesław Paszkowski, Andrzej Selbka

 

2. Główna Komisja Rewizyjna

Przewodniczący – Ryszard Nosiński,

V-ce Przewodniczący – Wiesław Wojtowicz, Jan Kruszyński

Członkowie – Grażyna Juszczyk, Mieczysław Trzeciak, Stanisław Biskup, Krzysztof Kozera, Andrzej Jarzynkowski, Bronisław Twardecki

 

3. Główny Sąd Koleżeński

Przewodniczący– Marcin Woźniczko

V-ce Przewodniczący– Eugeniusz Huk, Jan Mach

Członkowie– Tadeusz Czapiński, Paweł Dąbrowski, Paweł Oplufstil

 

Stukturę władz tworzą także komisje problemowe:

Komisja Współpracy z Organizacjami Kombatanckimi z Przewodniczącą Aliną Nowacką

Komisja Opieki nad Kombatantami i Ich Rodzinami z Przewodniczącym Tadeuszem Matusiakiem

Komisja Miejsc i Pomników Walki i Męczeństwa z Przewodniczącym Maciejem Świderskim

Komisja Edukacji Patriotycznej z Przewodniczącą Danielą Pachnicką

Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Przewodniczącą Małgorzatą Kitlińską-Kowalczyk

Komisja Historyczna z Przewodniczącym Andrzejem Jarzynkowskim

Komisja Zagraniczna z Przewodniczącym Tadeuszem Kowalczykiem

Komisja Turystyki z Przewodniczącym Tadeuszem Martusewiczem

 


 

 

 

Członkowie Stowarzyszenia, którzy wchodzili w skład władz do obrad III Kongresu (28.11.2014):

Prezydium ZG:

Prezes ZG Małgorzata Kitlińska-Kowalczyk

V-ce Prezes Agnieszka Halicka

V-ce Prezes Magdalena Jasińska-Pieróg

V-ce Prezes Daniela Pachnicka

V-ce Prezes Michał Sabadach

Sekretarz– Joanna Kowalewska

Skarbnik– Piotr Prejbisz

Członkowie Prezydium ZG – Alina Nowacka, Jan Gazarkiewicz, Janusz Jaremko, Tadeusz Kowalczyk, Tadeusz Sikorski

 Główna Komisja Rewizyjna

Przewodniczący – Ryszard Nosiński,

V-ce Przewodniczący – Józef Cieślachowski, Jan Kruszyński

Członkowie – Paweł Celiński, Grażyna Juszczyk, Stanisław Pachołek, Andrzej Skorski, Michał Stachowiak, Mieczysław Trzeciak

 Główny Sąd Koleżeński

Przewodniczący- Marcin Woźniczko,

V-ce Przewodniczący- Eugeniusz Huk, Ryszard Potęga,

Członkowie- Andrzej Jarzynkowski, Ewa Stolarz

 

Komisje problemowe:

Komisja Współpracy z Organizacjami Kombatanckimi z Przewodniczącą Aliną Nowacką,

Komisja Opieki nad Kombatantami i Ich Rodzinami z Przewodniczącym Tadeuszem Matusiakiem,

Komisja Miejsc i Pomników Walki i Męczeństwa z Przewodniczącym Maciejem Świderskim,

Komisja Edukacji Patriotycznej z Przewodniczącą Danielą Pachnicką,

Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Przewodniczącą Małgorzatą Kitlińską-Kowalczyk,

Komisja Historyczna z Przewodniczącym Andrzejem Jarzynkowskim,

Komisja Zagraniczna z Przewodniczącym Tadeuszem Kowalczykiem,

Komisja Turystyki z Przewodniczącym Tadeuszem Martusewiczem


Previous Entry

 
 

Next Entry

Najnowsze wpisy
Powiadamiaj mnie o nowościach na stronie
Loading...Loading...


Cookie i warunki korzystania
Nasza strona może korzystać z plików cookie w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Nie zablokowanie obsługi plików cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Warunkami przechowywania lub dostępu mechanizmów cookies zarządzasz samodzielnie poprzez ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji zawiera nasza Polityka Prywatności
Translator